Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| Linie prsou | 67 cm |
| Linie pasu | 53 cm |
| Hip Line | 73 cm |
| Šíře ramen | 32 cm |
| Délka paže | 58 cm |
| Délka nohy | 109 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Stehenní linie | 44 cm |
| Linie lýtek | 27 cm |
| Čistá hmotnost | 28,5 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.