Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Prsa | 76 cm |
| Pás | 62 cm |
| Boky | 88 cm |
| Délka paže | 67 cm |
| Šíře ramen | 36 cm |
| Calf Circum | 29 cm |
| Stehenní obvod | 45,5 cm |
| Délka nohy | 87 cm |
| Délka chodidla | 23 cm |
| Čistá hmotnost | 34 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek























































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.