Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Velikost těla | Šálek 151 cm C |
| Čistá hmotnost | 30 kg |
| Plné poprsí | 73 cm |
| Pod poprsím | 58 cm |
| Pás | 51 cm |
| Boky | 85 cm |
| Délka chodidla | 20 cm |
| Rameno | 38 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Hloubka konečníku | 15 cm |
| Ústní hloubka | 12 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.