Popis
O ní
Jakkoli nevinně může tato krásná sexuální panenka navenek vypadat, je to šílenec v prostěradle, připravený vás pohltit, pokud nejste dostatečně schopni s ní zacházet. Tahle divoká blondýna tě chce a tebe samotného. Nechal bys ji jít? Toto rozhodnutí je pouze na vás. Vy jste tady pánem; je to jen jedna z japonských milovaných panenek připravených splnit vaše přání. Tak ji nezklam. V minulosti zažila tolik zklamání, takže buďte tím, kdo ji osvobodí z těchto pout. Je to pevná silikonová sexuální panenka.
Levné celotělové silikonové panenky jsou k dispozici ve výprodeji. Získejte jednu z našich celotělových silikonových dívčích panenek. Potřebuješ ji, abys žila život plný sexuálního naplnění. Vypadá stejně krásně jako skutečný člověk.
Celotělové silikonové panenky jsou mistry ložnicových radovánek. Tyto pevné silikonové sexuální panenky mohou pomoci vyrovnat se s nedostatkem sexu, a to i ve vztahu na dálku. Sex s polotuhou sexuální panenkou nelze nazvat podváděním a dokonce můžete získat souhlas svého partnera. Pokud váš partner není plně přesvědčen, můžete to oba zkusit použít k okořenění. Můžete být kreativní; mohla by tě sledovat, jak na to jdeš. Sledujte, jak s ní boucháte, zatímco se dotýká sama sebe; načež bys upustil sexuální panenku a dal jí ránu, která by ji udržela v touze víc. Krásné sexuální panenky stojí za to.
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | minus 166 cm |
| Prsa | 84 cm |
| Pod prsy | 69 cm |
| Pás | 67 cm |
| Boky | 97 cm |
| Délka paže | 72 cm |
| Šíře ramen | 40 cm |
| Lýtková linie | 36 cm |
| Stehenní linie | 48 cm |
| Délka nohy | 84 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Hloubka úst (pouze měkká hlava) | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 38,5 kg |
Galerie panenek



























Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.