Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 164 cm |
| Linie prsou | 86 cm |
| Linie pasu | 54 cm |
| Hip Line | 98 cm |
| Délka paže | 57 cm |
| Šíře ramen | 38 cm |
| Linie lýtek | 34 cm |
| Stehenní linie | 56 cm |
| Délka nohy | 77 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 40,5 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek

























































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.