Popis
O ní
Líbí se ti sexy holky? Pak je Cara vaše oblíbená skutečně vypadající sexuální panenka. Tato sexy dívka je perfektní, pokud si užíváte sex s sexy dívkami, ale nemůžete se stát pedofilem; je to zakázáno. Pak si pořiďte tuto drobnou skutečnou panenku a užijte si sex se svým partnerem.
Tato drobná dívka je nejznámější na skutečných fórech pro panenky a nezaměňujte její drobnost za neschopnost vystupovat; tato dokonalá sexuální panenka má stejnou výhodu jako panenka pro dospělé.
Tato elitní panenka je TPE sexuální panenka prémiové kvality bez nepříjemného zápachu nebo zápachu. Používání vaší dospělé sexuální panenky je relativně bezpečné, pokud jde o používání sexuální panenky. Je to super realistická sexuální panenka, a když z ní uděláte nahou panenku, nepoznáte žádný rozdíl mezi ní a skutečnou ženou.
Hledáte místo, kde byste dostali svou dospělou sexuální panenku? Podívejte se na náš katalog sexy milostných panenek a vyberte si perfektní lidskou sexuální panenku podle svého výběru. Už nechcete ztrácet čas, než se pustíte do nákupu sexuální panenky, která vyřeší vaši fantazii mít za partnerku sexy holku.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 150 cm |
| Prsa | 68 cm |
| Pás | 52 cm |
| Boky | 78 cm |
| Rameno | 32 cm |
| Délka nohy | 89 cm |
| Délka paže | 58 cm |
| Délka chodidla | 19 cm |
| Čistá hmotnost | 25 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.