Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 170 cm |
| Linie prsou | 91 cm |
| Linie pasu | 61 cm |
| Hip Line | 95 cm |
| Šíře ramen | 36 cm |
| Délka nohy | 84 cm |
| Délka paže | 63 cm |
| Stehenní linie | 51 cm |
| Linie lýtek | 31 cm |
| Velikost nohou | 25 cm |
| Čistá hmotnost | 45 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.