Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 166 cm |
| Linie prsou | 79 cm |
| Linie pasu | 54 cm |
| Hip Line | 82 cm |
| Šíře ramen | 33 cm |
| Délka nohy | 85 cm |
| Délka paže | 59 cm |
| Stehenní linie | 45 cm |
| Linie lýtek | 29 cm |
| Velikost nohou | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 32 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek










Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.