Popis
O ní
Jedná se o vysoce realistickou sexuální panenku wm doll, která byla vyrobena tak, aby vám nabídla ten nejlepší sexuální zážitek. Proto, pokud jste do výstřední tf sex panenka kruté špinavé komické scény. Pak je tato realistická skutečná panenka ideální pro vytvoření dokonalé fantazie „chlapec jí cucák ze sexuální panenky“.
Navíc, pokud jste našli sexuální panenku s touto úrovní kvality. Bude za mnohem vyšší cenu. Tato drobná prsatá erotická panenka vám tedy nabízí hodnotu vysoko nad cenou. Díky tomu je tato sexuální panenka v reálném životě Japan realm dokonalou volbou pro vychutnání si sexuálních fantazií.
Tato skutečná panenka je navíc velmi odolná. Jste příslibem bezpočtu sezení intenzivního milování. Tato robotická sexuální panenka rozbalující skutečnou panenku slibuje konzistentní extázi. Toto je nádherná 3x panenka se sexem panenkou, která má všechny ty nejlepší vlastnosti, které potřebujete v realistické milostné panence.
Rozměry
| Výška | 20,47 palce/52 cm |
| Velikost hrudníku | 33,6 palce/85,3 cm |
| Velikost boků | 33,2 palce/84 cm |
| Velikost pasu | 44,96 cm / 17,7 palce |
| Délka nohy | 20 cm |
| Čistá hmotnost | 16,8 kg |
| Vaginální | 16,5 cm / 6,5 palce |
| Řitní otvor | 15 cm / 5,6 palce |
Galerie panenek








































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.