Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Velikost těla | E-hrnek 175 cm |
| Čistá hmotnost | 56 kg |
| Plné poprsí | 100 cm |
| Pod poprsím | 74 cm |
| Pás | 69 cm |
| Boky | 118 cm |
| Délka chodidla | 20 cm |
| Rameno | 37 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Hloubka konečníku | 15 cm |
| Ústní hloubka | 12 cm |
Galerie panenek




































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.