Popis
O ní
Jednou z výhod vlastnictví robotických panenek je, že je můžete používat, jak chcete, a záleží pouze na vaší spokojenosti. Můžete získat AI panenky, aby okořenily váš sexuální život, i když jste ve vztahu. Neříkalo by se to podvádění, protože po cvičení s realistickou panenkou tranny byste věděli, co na vás funguje.
Tyto milostné panenky mají realistické prvky, jako jsou ruce pro panenky a čisticí prostředky pro panenky. Čisticí prostředky jsou užitečné, protože po každém použití by měla být panenka vyčištěna. Náš balíček pro panenky z obchodu obsahuje realistické panenky, hlavu pro panenky a stojánek na hlavu pro panenky. Můžete si vybrat podle svého vkusu, výšky, účesu, tvaru a všech dalších žádoucích vlastností.
Pokud mezi vaše fantazie patří kopulace s těhotnou ženou, máme těhotné panenky na prodej. Tyto milostné panenky jsou zárukou intenzivních ejakulací. S panenkou s barevnými vlasy, která vypadá jako živá, se můžete vyřádit a buďte si jisti, že se nenakazíte infekcí. Sex s filmovou sexuální panenkou stojí za investované peníze, protože může zůstat v několika polohách po celou dobu sezení.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 161 cm |
| poprsí | 92 cm |
| Pás | 52 cm |
| Boky | 96 cm |
| Rameno | 36 cm |
| Paže | 53 cm |
| Noha | 90 cm |
| Chodidlo | 19 cm |
| Čistá hmotnost | 39 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.