Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Velikost těla | E-hrnek 168 cm |
| Čistá hmotnost | 40 kg |
| Plné poprsí | 91 cm |
| Pod poprsím | 68 cm |
| Pás | 60 cm |
| Boky | 90 cm |
| Délka chodidla | 23 cm |
| Rameno | 36 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Hloubka konečníku | 15 cm |
| Ústní hloubka | 12 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.