Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 165 cm |
| Pohár | F |
| Čistá hmotnost | 37 kg |
| Plné poprsí | 89 cm |
| Pod poprsím | 68 cm |
| Pás | 64 cm |
| Boky | 97 cm |
| Šíře ramen | 40 cm |
| Délka paže | 51 cm |
| Délka nohy | 74 cm |
| Velikost nohou | 24 cm |
| Hloubka vagíny | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek







Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.