Popis
O ní
Vysvětlování nejnovějších novinek pro fanoušky – sexuální panenky Shakira s velkým zadečkem a hračky pro panenky Pokémon Barbie kombinující sex-appeal, zábavu a vzpomínky na dětství. V naší exkluzivně navržené sběratelské řadě na zakázku máme dokonalou postavu Shakiry, která působí na dotek skutečné kůže a je detailně vymalovaná, pohyby rtů jsou odlišné a detailní, jak je vidět u Shakiry. Prezentace Pikachu a dalších oblíbených postaviček pokémonských nadšenců v maličkých Barbie dělá z těchto panenek z limitované edice velmi příjemný nádech. Ideální pro dospělé milovníky nebo milovníky programů, kteří chtějí ve chvílích intimity zdůraznit dětského ducha v dospělosti. Uspokojte svůj apetit s naší nádherně navrženou sexuální panenkou Shakira s velkým zadečkem a splynula s dnešním oblíbeným světem Pokémonů.
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 164 cm |
| Prsa | 81 cm |
| Pod prsy | 60 cm |
| Pás | 59 cm |
| Boky | 103 cm |
| Délka paže | 57 cm |
| Šíře ramen | 38 cm |
| Lýtková linie | 34 cm |
| Stehenní linie | 56 cm |
| Délka nohy | 75 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Hloubka úst (pouze měkká hlava) | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 42 kg |
Galerie panenek
































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.