Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 167 cm |
| Pohár | E |
| Čistá hmotnost | 49 kg |
| Plné poprsí | 90 cm |
| Pod poprsím | 70 cm |
| Pás | 69 cm |
| Boky | 105 cm |
| Šíře ramen | 39 cm |
| Délka paže | 70 cm |
| Délka nohy | 78 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Hloubka vagíny | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.