Popis
O ní
Narazili jste na dokonalý dárek pro přítele nebo milence? Darujte jim ženskou sexuální panenku v plné velikosti. Tato zasraná panenka zůstane navždy v jejich paměti. Náš obchod s panenkami má ty nejlepší panenky pro skutečný sex na prodej. Můžete jít s trendem a koupit si jeden.
Ženy také potřebují naplněný sexuální život a skutečné mužské sexuální panenky existují pouze z tohoto důvodu. Skutečné mužské sexuální panenky mají penisy různé délky. Musí si vybrat tu, která ji může uspokojit.
Získání skutečných dospělých panenek by nemělo záviset pouze na vašich sexuálních preferencích. Měli byste zvážit trvanlivost. Nejlepší TPE sexuální panenky vydrží ve vaší sbírce dlouhou dobu.
Pro barevné preference můžete zvolit černé panenky nebo tranny panenky. Živou sexuální krásku si můžete objednat vyhledáním sexuálních panenek pro mě na webových stránkách. K dispozici jsou také videa pro sexuální účely. Sledování videí se sexuálními panenkami a sex ve stejnou dobu je skvělou kombinací pro intenzivní orgasmy.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| poprsí | 84 cm |
| Pás | 55 cm |
| Boky | 88 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Paže | 55 cm |
| Noha | 89 cm |
| Chodidlo | 19 cm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.