Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 163 cm |
| Horní část hrudníku | 86 cm |
| Spodní část hrudníku | 61 cm |
| Pás | 56 cm |
| Boky | 98 cm |
| Rameno | 32 cm |
| Délka nohy | 107 cm |
| Stehno | 52 cm |
| Délka paže | 69 cm |
| Jediný | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 35.6kg |
| Oral Depth(soft head only) | 12 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Hloubka konečníku | 15 cm |
Galerie panenek













































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.