Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 161 cm |
| poprsí | 83 cm |
| Dolů poprsí | 65 cm |
| Boky | 82 cm |
| Počkejte | 59 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Délka paže | 49 cm |
| Délka ruky | 20 cm |
| Délka nohy | 80 cm |
| Ústní | 12 cm |
| Vaginální | 15 cm |
| Řitní otvor | 12 cm |
| Délka chodidla | 20 cm |
| Obvod krku | 28 cm |
| Čistá hmotnost | 40 kg |
| Obvod paže | 22 cm |
| Obvod stehna | 55 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.