Popis
O ní
Dovolte mi, abych vám představil ty nejpříjemnější přátele pro muže – naše milostné panenky velikosti barbie. Jedná se o zavedené mistrovské pevné milostné panenky, které byly vyrobeny s úmyslem uspokojit všechny vaše fantazie.
Naše produkty pro sexuální panenky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, díky čemuž se cítí a vypadají tak skutečně, jak je to jen možné. Díky hladké pokožce na povrchu, složitým obličejům a ohebným končetinám působí velmi realisticky.
Tyto milostné panenky jsou dobře stavěné a mají promyšlené klouby, takže panenku můžete umístit do libovolné polohy, kterou si budete přát. Navíc obsahují mnoho doplňků, které dokáží zážitek ještě vylepšit. Pociťte co nejužší spojení se sexuálními panenkami, které jsou na nejvyšší úrovni – tyto panenky by měl mít ve svém arzenálu každý muž. Objednejte nyní a udělejte pro vás tolik radosti, kolik si jen dokážete představit.
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 166 cm |
| poprsí | 82 cm |
| Pod poprsím | 59 cm |
| Pás | 52 cm |
| Boky | 85 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Paže | 68 cm |
| Noha | 89 cm |
| Nohy | 20 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Ústní hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 14 cm |
| Čistá hmotnost | 33 kg |
Galerie panenek



























Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.