Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| Linie prsou | 93 cm |
| Linie pasu | 56 cm |
| Hip Line | 89 cm |
| Šíře ramen | 36 cm |
| Délka nohy | 88 cm |
| Délka paže | 63 cm |
| Stehenní linie | 45 cm |
| Linie lýtek | 30 cm |
| Velikost nohou | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 39 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek










Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.