Описание
За нея
For one, you have found the most qualified real sex doll supplier. We are doll experts from Hongkong, with over 7 years experience in trading sex dolls online. sndoll is one of our top online stores, and it is a place where you can find more than 4000 sex dolls, be it TPE, silicone, Curvy busty sex dolls, etc. All dolls manufactured by famous brand are high quality and are very realistic.
- 100% Автентични, сертифицирани оригинални фабрично произведени секс кукли
- Сигурно плащане с SSL криптиран уебсайт
- Масивна колекция секс кукли - повече от 4000 кукли
- 100% Гаранция за удовлетвореност на купувача
- Гаранция за най-добра цена и съответствие на цената
- Безплатна доставка и дискретно опаковане
- Обслужване на клиенти 24x7
Все още имате въпроси? свържете се с нас по имейл или посетете нашата страница с ЧЗВ
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 27см |
| Дължина | 32см |
| ширина | 20см |
| талия | 64см |
| Хип | 83 см |
| пенис | 18см |
| Нето тегло | 9,6 кг |
Галерия за кукли
















































































































Отзиви
Все още няма отзиви.