Описание
За нея
Най-новите касти нереалистични секс кукли са Harmony Sex Doll и Hentai Human Sex Doll, които се предлагат изключително в нашия онлайн магазин. Тази компания, създадена от опитни занаятчии, е отделила много време и внимание към детайлите, които са допринесли за създаването на секс кукла, която е реалистична и осигурява удовлетворение за хора, които копнеят да се насладят на подобрено интимно изживяване.
Тези кукли са изработени от висококачествен мек силикон, което ги прави много реалистични и приличащи на хора и имат всяка извивка на човешкото тяло, която са предназначени да издържат. В допълнение към механичната интелигентност на нашата секс кукла harmony, тя е оборудвана и с усъвършенствана AI технология, която й помага да комуникира интерактивно и да реагира правилно по време на физически контакт.
Нашата компания осигурява пълно покритие с нашата глобална услуга за експресна доставка и разтоварва пакета в дискретна опаковка до всяка точка на света, насърчавайки лесното закупуване на един от продуктите, представени на нашия уебсайт. Получете невиждано досега сексуално изживяване и поръчайте сега!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 155см |
| Горен бюст | 73см |
| Под бюст | 61см |
| талия | 56см |
| Хип | 77см |
| Крак | 81 см |
| Крак | 18см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Орална дълбочина | 12см |
| Нето тегло | 29 кг |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.