Описание
За нея
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 170см |
| Бюст | 86см |
| талия | 71 см |
| Хип | 89см |
| ръка | 50см |
| Ширина на раменете | 44см |
| Дължина на крака | 86см |
| Дължина на крака | 22 см |
| Дължина на пениса | 15см |
| Орална дълбочина | 10см |
| Анална дълбочина | 20см |
| Нето тегло | 53 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.