Описание
За нея
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Размер на тяло | 164см D чаша |
| Нето тегло | 40 кг |
| Пълен бюст | 79 см |
| Под бюст | 61см |
| талия | 57см |
| Хип | 93см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Рамо | 31см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
| Орална дълбочина | 12см |
Галерия за кукли









Отзиви
Все още няма отзиви.