Описание
За нея
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 170см |
| Гърди | 80 см |
| талия | 68см |
| Хип | 90 см |
| Ширина на раменете | 36см |
| На една ръка разстояние | 50см |
| Дължина на ръката | 15см |
| Дължина на крака | 80 см |
| Бедро Линия | 52 см |
| Телешка линия | 33см |
| Размер на краката | 21 см |
| Дълбочина на вагината | 14 см |
| Анална дълбочина | 10см |
| Нето тегло | 42 кг |
Галерия за кукли



































































































Отзиви
Все още няма отзиви.