Описание
За нея
Самоудоволствието е един от новите пътища, които хората изследват. С това мислене излязохме със секс куклите. Видовете секс кукли, които използваме, са кукли от реалния живот, кукла за взривяване, секс кукла Guinn, секс кукла джудже, кукла за пенис и така нататък.
Секс куклата миджет е секс кукла с нисък ръст. Тези кукли се използват или от ниски хора, или просто от хора, които обичат да изследват. Те идват с дебели размери на тялото, за да представят истинско джудже. куклите от реалния живот са малки кукли, представляващи тийнейджърите. Те идват със слабо тяло и малко управляемо дупе. Тези кукли се използват широко в различни настройки. Те идват с хубави секси изглеждащи дрехи в зависимост от темата в ръка. Това са любовни кукли с малки гърди.
Стенещата секс кукла има способността да издава звуци в отговор на стимула, който получава по време на сексуален контакт. Тези кукли са по-сложни в сравнение с куклата на пениса. Куклата за пенис е истински гумен пенис. Предлага се в различни размери, форми и цветове според потребителя. Те имат много вариации.
Имаме най-добрия сайт за секс кукли, можете да ни посетите и да проверите какви стоки имаме за продажба в нашите магазини. Ние продаваме само оригинални кукли, които са издръжливи.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 159см |
| Гърди | 86см |
| талия | 64см |
| Хип | 103см |
| Нето тегло | 46 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Вагинална дълбочина | 22 см |
| Анална дълбочина | 18см |
Галерия за кукли










Отзиви
Все още няма отзиви.