Описание
За нея
Чували ли сте някога желанието да чукате секс кукла. Дълбоко в себе си много от нас винаги са искали да правят секс с кукла.
Тази конкретна женска секс кукла е висока 165 см, със стройно и секси тяло. Реалистичната истинска кукла е изработена от tpe, с мека и гладка кожа. женските секс кукли се използват за удоволствие. Понякога те са включени в порно порно за секс кукли. В категория секс кукла xxx.
Секс куклата има вагина, която е стегната и може да се разтегне, за да пасне на всеки размер пенис. Със своите малки надуваеми секс кукли са лесно преносими. Секс куклата има и комплект гърди, които са меки и гъвкави, които могат да се стискат, за да се увеличи или намали размера. Истинската любовна кукла е много адаптивна и идва с комплект дрехи за обличане. Косата на главата му е страхотна и може да се оправи според случая.
Не позволявайте на шанса да притежавате тези красиви секс кукли да ви подмине. Вземете един за себе си и изживейте живота на висок тон.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 165см |
| Гърди | 80 см |
| талия | 56см |
| Хип | 89см |
| Нето тегло | 38 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Вагинална дълбочина | 22 см |
| Анална дълбочина | 18см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.