Описание
За нея
Защо не ни позволите да ви представим секс куклата Shemale с голям задник и потрепващ задник с готическата Сюзън Траволта - отлична комбинация от стил и функционалност? Тази секси кукла е създадена за хора, които предпочитат уникално изглеждащи и реалистични кукли. С възможността да пресъздавате реални сценарии от секс кукли, можете практически да се потопите в преживяването. Фактът, че тези кукли могат да имат свои собствени трансформации, е още един бонус, така че можете да имате секс кукла CTG или вашата женска кукла да се превърне в черна кукла шимейл. Пазете се от педофилската секс кукла на Траволта и вместо това се насладете на видео моменти с потрепваща секс кукла с голям задник и това специално творение. Мъжката секс кукла играчка гарантира, че ще сте доволни. Тя е толкова реалистична, че едва ли ще повярвате, че не е истинска жена, седнала пред вас. Донесете със себе си своята A-игра, защото тази кукла ще го изисква от вас. Не се притеснявайте, тя е издръжлива.
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Размер на тяло | 165см |
| Нето тегло | 33 кг |
| Пълен бюст | 81 см |
| Под бюст | 62см |
| талия | 53 см |
| Хип | 84см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Рамо | 42см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
| Орална дълбочина (мека глава) | 12см |
Галерия за кукли










Отзиви
Все още няма отзиви.