Описание
За нея
Представяме най-популярните ревюта на секс кукли за торс, където можете да станете член на голям брой любители на секса, които споделят мненията си по актуални теми и тенденции в използването на секс кукли. Нашата платформа е много полезна за хората, които правят истински секс кукли, за да представят продуктите на заинтересовани клиенти с подробна информация и рецензии.
Дискусиите, които решихме да проведем, произтичат от различните аспекти на куклите, като например проектиране на характеристиките до качеството на използвания материал, наред с други. С години на маркетинг на играчки за възрастни, ние разработихме сценария, който е доста познат на всички клиенти и им позволява да общуват с представителите на пазара по топъл и приятелски начин.
Обсъдете перфектните секс кукли за гърди, които да задоволят вашите нужди и прочетете отзивите на реални хора за най-добрите производители на кукли за торс в момента.
Размери
| Материал | TPE |
| Размер на тяло | 158см C-чаша |
| Нето тегло | 32 кг |
| Пълен бюст | 71 см |
| Под бюст | 52 см |
| талия | 47см |
| Хип | 89см |
| Дължина на крака | 20см |
| Рамо | 31см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
| Орална дълбочина | 12см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.