Описание
За нея
Знаем, че сте виждали истински азиатски кукли, но имали ли сте някога малка аниме секс кукла? Не? Е, вземете вашата секс кукла от нас.
Ако предпочитате секси любовни кукли пред големи секс кукли, тогава ще харесате тази очарователна чернокоса любовна кукла. Толкова внимателно детайлизирана, тази реалистична секс кукла има много естествени черти. Всичко от нейните тъмни очи, зачервени бузи, нахален нос и усмихнати червени устни е направено до съвършенство и дори неопитни потребители на любовни кукли биха уважавали хората, които са отделили време да я опишат в детайли.
Купете тази истинска кукла от нас на най-добрата цена, по-достъпна от секс кукла 6ye. Истинската любовна кукла е истинска любовна кукла и, разбира се, е най-качественият вид кукла. Съблечете я и й помогнете да съблече розовата си рокля с волани. Ще ви хареса това, което виждате. Секс куклата A-cup има малки гърди с красиви розови зърна, които съвпадат с идеалната й кукла отдолу.
Ако сте фен на гладката путка на любовна кукла или може би предпочитате космати, можете да персонализирате пубисното й окосмяване и дори самата путка. Тя е снабдена с метален скелет, който минава през цялото й тяло, така че може да заема каквито пози поискате. Какво чакаш? Елате да я вземете у дома!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 162см F чаша |
| Бюст | 80 см |
| Подгръдна | 60 см |
| талия | 55 см |
| бедрата | 85 см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Анална дълбочина | 16 см |
| Нето тегло | 37 кг |
Галерия за кукли










Отзиви
Все още няма отзиви.