Описание
За нея
Това е каш кукла bmf секс сцена twitter истинска кукла. Такава, която изглежда и усеща страхотна секси истинска секс кукла. От безпроблемен дизайн, който прави тази реална секс кукла xvidei да изглежда толкова много като човек. За плътта като текстури, които се усещат като докосване на човек. Тази реалистична секс кукла за гей мъже е наистина реалистичен сексуален спътник. Един, с който можете да изследвате най-смелите си сексуални фантазии. Това означава, че тази секс кукла с mlp фигура има всичко необходимо, за да задоволи напълно всичките ви сексуални желания.
Освен това, тази синтетична секс мъжка кукла има най-добрата и най-издръжлива конструкция. Благодарение на лека, но здрава метална скелетна рамка. Това придава на тази наистина гореща секс кукла усещане, подобно на хунан.
Независимо от това, тази секс кукла urizan е направена от най-добрия клас силиконови материали. нетоксични медицински силиконови материали. Което прави тази малка азиатска секс кукла толкова реалистична както на външен вид, така и на усещане. Всичко това без компромис с издръжливостта.
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 166см |
| Горна част на гърдите | 93см |
| Долна част на гърдите | 72 см |
| талия | 55 см |
| Хип | 90 см |
| Рамо | 37см |
| Крак | 21 см |
| Нето тегло | 38 кг |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.