Описание
За нея
Въпреки че в супермаркетите и на обществените места няма секс кукла Izle, всяка жена заслужава да има секс кукла за жени, а не само онези видео секс кукли, които не правят нищо за удоволствие. Ето защо ви представяме тази секс кукла за женски очи. Тази секс кукла за жени е една от секс куклите от висок клас, които не струват ръка и крак. Нека ви разкажем повече за нея. Тази секс кукла в реален размер е точно това, което сме мечтали да постигнем от години и години. Тази любовна кукла е реалистична, така че тя е висока колкото вас и има детайлни ръце, лице и тяло.
Секси истинската секс кукла е видът, в който ще се влюбите. Тя има открита, приветлива усмивка, хубаво лице в златно сечение, изваяна челюст и хубаво, гладко лице. Но тя е транссексуална секс кукла с пенис. Ще харесате секс куклата Izle, защото тя има хубава, плътна обиколка, която е задоволителна за всички видове жени, въпреки че можете да я персонализирате. Така че, ако сте уморени от мъже и сте уморени да правите секс с мъже, защо не опитате Izle?
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 158см |
| Бюст | 80 см |
| талия | 50см |
| Хип | 80 см |
| На една ръка разстояние | 63см |
| Крак | 21 см |
| Нето тегло | 33 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли













Отзиви
Все още няма отзиви.