Описание
За нея
Размери
| Материал | TPE |
| Размер на тяло | 157см E чаша |
| Нето тегло | 42 кг |
| Пълен бюст | 98см |
| Под бюст | / |
| талия | 54см |
| Хип | 93см |
| Дължина на крака | 20см |
| Рамо | 40см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
| Орална дълбочина | 12см |
Галерия за кукли
![]()











Отзиви
Все още няма отзиви.