Описание
За нея
Елате да кажете здравей на достъпните тъмно черни африкански реалистични секс кукли с големи цици, експертно направени за хора, които искат най-автентичното сексуално изживяване, което могат да получат, без да фалират. Тези кукли са създадени, за да отговарят на много различни фантазии, като хитростта в изживяванията с кремпай със секс кукли и анимираните гифчета със секс кукли в pornhub, както са известни. Освен това можете. Правете секс със секс куклата на жена си или със съпругата сие секс кукла, ако имате и двете. Колекцията секс кукли Dollhouse гарантира, че ще се забавлявате, от тъмно черни африкански секс кукли до дори европейски любовни кукли. Най-хубавото е, че след като тази любовна кукла ви хвърли в лудост за удоволствие и вие направите бъркотия, тя е много лесна за почистване и разглобяване, така че можете да й се наслаждавате с най-добро качество за дълго, дълго време.
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Размер на тяло | 164см |
| Нето тегло | 40 кг |
| Пълен бюст | 79 см |
| Под бюст | 61см |
| талия | 57см |
| Хип | 93см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Рамо | 31см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
| Орална дълбочина (мека глава) | 12см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.