Описание
За нея
За да разберете кога съседът ви получава секс кукла за себе си, вижте как той е осъзнат за секса. Да бъдеш осъзнат за секса е добре, тъй като знаеш как да накараш торса на куклата wm да се хареса на теб. В случай, че се опитваш да откриеш сексуалните си нужди, порното със секс кукли Fluttershy предлага секс стилове, които са лесни и разбираеми.
Има неща, като например магии с истински вуду кукли, при които се намирате в някаква секс мараня. Секс куклата, произведена в Америка, определено ще има чертите на секси американки. На конвенция за секс кукли имате възможност да видите различни кукли с големи глави в действие и да изберете тази, която е най-подходяща за вас.
Материалът на най-голямата секс кукла с дупе в света е такъв, че напрежението от секса няма да я повлияе. Порното със секс кукли със зърна не противоречи на закона за секс куклите във Флорида. Така че можете да чукате секс куклата си със зърна, докато гледате порно със секс кукли със зърна.
Размери
| Височина | 169см |
| Тегло | 37,5 кг |
| Гърди | 83,5 см |
| Под бюст | 67см |
| талия | 57см |
| Хип | 101см |
| Рамо | 35,5 см |
| Бедро | 51см |
| Крак | 22,5 см |
| Вагина | 18см |
| Анус | 17 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.