Описание
За нея
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 164см D чаша |
| Нето тегло | 41 кг |
| Бюст | 90 см |
| талия | 53 см |
| Хип | 85 см |
| Рамо | 35 см |
| ръка | 60 см |
| ръка | 16 см |
| Крак | 95 см |
| Крак | 22 см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 17 см |
Галерия за кукли










Отзиви
Все още няма отзиви.