Описание
За нея
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 152см |
| Чаша | д |
| Бюст | 89см |
| Под бюст | 56см |
| талия | 58 см |
| Хип | 104см |
| Рамо | 36см |
| На една ръка разстояние | 47см |
| длан | 18см |
| Дължина на крака | 60 см |
| Крак | 19 см |
| Вагина | 18см |
| Анус | 16 см |
| Тегло | 37 кг |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.