Описание
За нея
Официална реалистична паднала гарван транс порнозвезда секс кукла
Официалният представител на секс куклата нарича тази реалистична секс кукла секс куклата гарван на годината и не можем да се съгласим повече. С черна като смоли коса, която може да се съперничи само на гарван, тази секс кукла манга step out е любовната кукла в реален размер за вас. Защо бихте използвали секс кукла с балон, когато можете да получите TPE любовна кукла като нея?
Когато беше произведена, тази извита, едрогърда любовна кукла премина през текста за секс кукла. Тя е представена в цял филм за секс кукли като порнозвезда за секс кукли и тя може да бъде вашата транс секс кукла и дори да играе всички роли, както се вижда в играта fallen sex doll. Тя има перфектна физика, а отличителното е голямото й дупе, което ще ви накара да искате да връщате удари, дори и да не сте фен. Използвайте много лубрикант и презерватив, ако желаете. Тя има подвижна путка кукла, която можете да използвате, когато пожелаете, и можете да я извадите, за да я носите със себе си на пътувания за ваше удоволствие или просто защото искате да я измиете. Има толкова много плюсове за тази любовна кукла, че може просто да я запазим за себе си!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 158см |
| Бюст | 83 см |
| талия | 50см |
| Хип | 78см |
| На една ръка разстояние | 63см |
| Крак | 21 см |
| Нето тегло | 34 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.