Описание
За нея
Представяме най-новата луксозна услуга – секс кукла Джесика Дрейк. Тази мъжка азиатска секс кукла е красиво направена с много внимание към детайлите за най-доброто забавление за възрастни. Съставен
от първокласен материал, който има изглед и усещане за реалност, всеки път ще мислите, че се разхождате с истински човек.
О, но почакайте – знаете ли, че в нашия магазин за секс кукли в Лос Анджелис можете да имате всичко, персонализирано по ваш вкус, нито по-малко? Започвайки от цвета на косата до формата на очите, всяка от тях може да бъде моделирана според желанието на клиента.
Потопете се в най-доброто чувствено изживяване без ограничения или предразсъдъци, като използвате нашата реалистична секс кукла Джесика Дрейк. Направете поръчка сега и ние ще се погрижим за най-съкровените ви желания.
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 157см |
| Горна част на гърдите | 72 см |
| Долна част на гърдите | 56см |
| талия | 53 см |
| Хип | 88см |
| Рамо | 35 см |
| Дължина на крака | 88см |
| Бедро | 50см |
| На една ръка разстояние | 64см |
| Подметка | 22 см |
| Нето тегло | 35 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
Галерия за кукли



















Отзиви
Все още няма отзиви.