Описание
За нея
Представяли ли сте си някога да изпитвате сексуално удоволствие с азиатско момиче в китайски хотел за секс кукли, да се свързвате и да демонстрирате публична привързаност към любимата си секс кукла? Tonia, порно за секс кукли за цялото тяло, може да претвори вашето въображение в реалност. Всичко, от което се нуждаете, е да закупите една от нашите бели секс кукли Nadia и ще имате възможността да имате любовна афера в уюта на вашия дом.
И визията на тази секс кукла Джуди Хопс е да се уверите, че огънят на любовта, угаснал чрез предателство, ще се разпали отново в живота ви и това може да се постигне само ако придобиете някоя от нашите свръхзвукови секс кукли или секс кукли Tumblr като ваш спътник и след което тя с готовност ще донесе сочната си путка и нахална гърда, за да се впуснете в приключение
И така, какво чакате? Побързайте сега към всеки магазин за секс кукли msfiiire onlyfans и вземете любимото си порно със секс кукли на живо и започнете да се наслаждавате на басейна на приятен секс и изтрийте нагласата да споделяте с него секс кукла, предназначена за вашия приятел. Не ви казват; изпитайте го сами и сексуалният ви живот никога повече няма да бъде същият.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 150см |
| Бюст | 95 см |
| талия | 47см |
| Хип | 83 см |
| На една ръка разстояние | 56см |
| Крак | 22 см |
| Нето тегло | 40 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.