Описание
За нея
Ето новото допълнение към моделите черни, афро, абаносови, без кредитна проверка, секс кукли. Такава реалистична и великолепно изработена кукла е направена да ви даде всичко, което желаете, без никакъв дискомфорт или безпокойство. Тази секс кукла има мека и чувствителна кожа и изящна фигура Всяка ваша мечта ще се сбъдне с тази кукла. Това е може би едно от качествата, което я отличава от другите кукли на пазара, тъй като няма изискване човек да премине през кредитна проверка! Това абаносово произведение е направено от висококачествен материал и със сигурност ще даде на всеки потребител несравнимо усещане всеки път, когато го използва. Ако е така, не си губете времето повече и живейте с реалния живот без кредитна проверка афро абаносова секс кукла точно сега!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 155см |
| Горен бюст | 73см |
| Под бюст | 61см |
| талия | 56см |
| Хип | 77см |
| Крак | 81 см |
| Крак | 18см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Орална дълбочина | 12см |
| Нето тегло | 29 кг |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.