Описание
За нея
Here is the new addition to the adult world, making the experience all the more enjoyable, the Lyra Doll Sex doll. This real doll is made of high-quality silicone material to ensure that you get a better experience if you are looking for a better and more real-feel experience.
Lyra dolls are made to size and detail to fill all your sensual fantasies. The model is 5’6 inches tall with perfectly bestowed curves with a skin hue and touch that is as close to the real human flesh as can be imagined .
All the features incorporated in this sex doll have been engineered by a dedicated team of skilled personnel, to offer you the best satisfaction while being extremely durable.
Get the most sensual pleasure with the right size of the silicone sex dolls, the Lyra Dolls. Order now!
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 164 см плюс |
| Линия на гърдите | 81 см |
| Линия на талията | 59см |
| Линия на бедрата | 103см |
| На една ръка разстояние | 63см |
| Ширина на раменете | 38см |
| Телешка линия | 34см |
| Бедро Линия | 59см |
| Дължина на крака | 79 см |
| Размер на краката | 22 см |
| Нето тегло | 45 кг |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.