Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 165 cm |
| Kopp | F |
| Nettovikt | 33 kg |
| Full byst | 84 cm |
| Under byst | 62 cm |
| Midja | 54 cm |
| Höft | 94 cm |
| Axel bredd | 33 cm |
| Armlängd | 63 cm |
| Benlängd | 84 cm |
| Fötter Storlek | 22 cm |
| Vaginadjup | 17 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri










Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.