Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 158 cm |
| Övre bröstet | 98 cm |
| Nedre bröstet | 66 cm |
| Midja | 52 cm |
| Höft | 86 cm |
| Axel | 37 cm |
| Benlängd | 84 cm |
| Lår | 45 cm |
| Armlängd | 64 cm |
| Enda | 21 cm |
| Vaginalt djup | 18 cm |
| Oralt djup | 10 cm |
| Analt djup | 15 cm |
| Nettovikt | 29,8 kg |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.