Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 163 cm plus |
| Bröst | 96 cm |
| Midja | 62 cm |
| Höfter | 94 cm |
| Armlängd | 67 cm |
| Axel bredd | 35 cm |
| Kalv Circum | 31 cm |
| Lår Circum | 51 cm |
| Benlängd | 88 cm |
| Fotlängd | 22,5 cm |
| Nettovikt | 37 kg |
| Oralt djup | 12 cm |
| Vaginadjup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
Dockgalleri












Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.