Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 168 cm |
| Sätta dit | 80 cm |
| Ner byst | 62 cm |
| Höft | 92 cm |
| Midja | 52 cm |
| Axel | 37 cm |
| Armlängd | 68 cm |
| Handlängd | 15 cm |
| Benlängd | 90 cm |
| Oral | 12 cm |
| Vaginal | 22 cm |
| Anus | 14 cm |
| Fotlängd | 23 cm |
| Halsomkrets | 28 cm |
| Nettovikt | 33 kg |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.