Beskrivning
Om henne
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 165 cm |
| Nettovikt | 35 kg |
| Sätta dit | Liten: 74 cm |
| Medium: 83 cm | |
| Stor: 90 cm | |
| Midja | 52 cm |
| Höft | 81 cm |
| Armlängd | 64 cm |
| Axel | 32 cm |
| Ben | 84 cm |
| Fotlängd | 23 cm |
| Vaginadjup | 16 cm |
| Anus djup | 12 cm |
| Oralt djup | 12 cm |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.