Beskrivning
Om henne
Är du ute efter att utforska en fullt realistisk shemale sexdocka? En som var designad för att erbjuda den allra bästa sexuella upplevelsen? Då är din undergivna docka sexbandsdocka perfekt för dina behov. Därför har denna h cup margie sexdocka alla de bästa egenskaperna hos en sexporrdocka av premiumdocka. Detta betyder att denna athena sexdocka har alla funktioner du behöver för att njuta av maximal intensitet och ett helt uppslukande sexuellt möte. Moorever, den här dockans sexvideodocka skulle inte hålla. Det betyder att du kan njuta av otaliga sexdockor samtidigt som du har en sexdocka som fullt ut tillfredsställer alla dina sexuella behov.
Dessutom är denna smala tonårssexdocka osma ett fantastiskt tillägg till din befintliga eller nya sexleksakskollektion. Även om du vill ha ett par har sex med sexdocka fantasy. Därför är med livet som en riktig docka ett utmärkt val för att få dina fantasier att komma till liv.
Mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 170 cm |
| Sätta dit | 91 cm |
| Midja | 72 cm |
| Höft | 95 cm |
| Ärm | 62 cm |
| Axel bredd | 43 cm |
| Benlängd | 78 cm |
| Fotlängd | 24 cm |
| Penislängd | 15cm / 25cm |
| Oralt djup (endast mjukt huvud) | 12 cm |
| Analt djup | 16 cm |
| Nettovikt | 38 kg |
Dockgalleri




























Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.