Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 168 cm |
| Prsi | 95 cm |
| Pas | 61 cm |
| Kolk | 98 cm |
| Širina ramen | 36 cm |
| Dolžina roke | 68 cm |
| Dolžina roke | 16 cm |
| Dolžina noge | 97 cm |
| Linija stegna | 57 cm |
| Telečja linija | 33 cm |
| Velikost stopal | 19 cm |
| Ustna globina | 10 cm |
| Globina nožnice | 14 cm |
| Analna globina | 10 cm |
| Neto teža | 44,8 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.