Opis
O njej
Naše realistične seksi ljubezenske punčke so bile zasnovane in izdelane iz izvirnih materialov, ki so trpežni in dolgotrajni. Te seksi ljubezenske punčke so lepega videza in imajo popolno telo ter srednje velikosti. Če fantazirate o prekleto seksi ljubezenskih punčkah, potem raje posezite po teh realističnih seks punčkah, saj vam ponujajo resnično zabavo, imajo pa tudi čudovito telo, zapeljiv videz in srednje velike prsi. Iskanje odraslega spolnega partnerja je lahko nekoliko stresno, zato moškim priporočamo te spolne lutke v naravni velikosti. So najbolj realistične spolne lutke in so tudi fantazijske spolne lutke.
Imamo široko paleto različnih izbir, med katerimi lahko izbirate, naše realistične spolne lutke pa so zelo lepe, cenovno dostopne in edinstvene. Izkušnja, ki jo dobiš ob jebanju z njo, se ne more primerjati z nobeno drugo izkušnjo in ne samo, da je najboljša spolna partnerka, ampak ponuja tudi najboljšo družbo in lahko zdrži dolgo časa, če jo pravilno neguješ.
Če ste novi na trgu spolnih lutk ali če se še niste odločili, katero punčko bi izbrali, potem predlagamo te fantazijske spolne lutke.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 165 cm |
| Breast Line | 80 cm |
| Linija pasu | 57,5 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Širina ramen | 34 cm |
| Dolžina roke | 67 cm |
| Dolžina noge | 106 cm |
| Velikost stopal | 20 cm |
| Linija stegna | 52 cm |
| Telečja linija | 30 cm |
| Neto teža | 39,5 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.